^ nahoru

Starší přípravka 2004 - 4. turnaj

Ročník 2004

V sobotu 17. 5. 2014 kluci odehrávají svůj čtvrtý turnaj. Tentokrát zajíždíme na nedalekou půdu Městečka Trnávky. Díky tomu, že turnaj krajské miniligy v Poličce byl z důvodu špatného stavu hřiště odvolán, tak tým opět posiluje Pavel. Po dlouhé nemoci se vrací do sestavy Šimon Václavek, ale pro změnu chybí pro zranění Marek. Svůj první turnaj odehrává Tomáš.

sestava: Antonín Tichý  - Šimon Řehák, Erik Ruml, Vojtěch Drozd, Jaroslav Kolář, Ondřej Peškar, Aleš Širůček, Pavel Lexman, Miroslav Malach, Šimon Václavek, Lukáš Burda, Lukáš Langer, Tomáš Vrobel

Zápasy:

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Bystré 2:7

branky: Lexman , Peškar

I přes vysokou prohru hráli kluci v poli vyrovnané utkání. Bohužel svými chybami v obraně nabídli soupeřům šance, což protihráči využili.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Městečko Trnávka 10:1

branky: Lexman 3, Burda 2, Václavek, Ruml, Peškar, Řehák, Tichý

Herní převahu jsme potvrdili i gólově.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Jaroměřice 4:2

branka: Peškar 2, Lexman, Ruml

Proti soupeři, který díky již zmíněnému neodehranému turnaji v Poličce nastupuje s Vojtou Pudíkem. a Jirkou Doleželem hrajeme zajímavé utkání. Soupeř se dostává do dvoubrankového vedení. Kluci neskládají zbraně a zápas obrací ve svůj prospěch.

Všichni kluci zaslouží pochvalu za bojovnost. Velké herní zlepšení dnes předvedl Šimon Ř. Bohužel jsme se dnes nevyvarovali hrubých chyb, což se odrazilo na výsledku prvního zápasu.

trenéři - Radek Ruml, René Peškar