Starší přípravka - 6. jarní turnaj Česká Třebová

Ročník 2003

Za pěkného, slunečného počasí odehráváme poslední turnaj, před kvalifikačním turnajem (neděle 1. 6. Moravská Třebová),  v České Třebové.

Protože hrajeme společně s mladší přípravkou na čtyřech hřištích má turnaj spád.

sestava:  Jan Žouželka, Radek Cápal - Bohdan Karel, Radek Cápal, Jiří Škrabal, Vít Hofman, Jan Bárta, Jan Žouželka, Vojtěch Pudík, Jiří Doležel, Pavel Lexman, Šimon Václavek

Zápasy:

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Jiskra Litomyšl 5:1 (1:0)

branky:  Karel 2, Doležel, Václavek, Lexman

Soupeř na nás vyrukoval s tvrdou hrou a snažil se být důrazný (někdy až za hranicí pravidel). Zejména první poločas byl poznamenán řadou osobních soubojů.

6´. Karel otevírá účet zápasu střelou do odkryté brány 1:0.

16´. Jirka D. po závaru před soupeřovou bránou zvyšuje na 2:0.

19´. Bohdanova přihrávka na Šimona a ten se nemýlí 3:0.

20´. Opět zmatky před soupeřovou bránou, malá domů a penalta, kterou proměňuje Pavel 4:0.

28´. Bohdanova střela k tyči 5:0.

30´. Soupeř snižuje z pokutového kopu 5:1.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Lanškroun 4:0 (2:0)

branky:   Bárta 2, Pudík, Karel

Šance na dvě utkání, ale soupeř také hrozil z rychlých protiútoků.

2´. Vojta oklamal brankáře 1:0.

14´. Honza B. a jeho tvrdá střela 2:0.

16´. Opět Honza B. a opět tvrdá střela 3:0.

21´. Krásná přihrávka Jirky Š. a Bohdan zakončuje 4:0.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Česká Třebová 12:1 (6:1)

branky:  Doležel 4,Václavek 2, Pudík 2, Bárta, Karel, Škrabal, Žouželka

Herní i fyzická převaha se projevuje ve skóre.

1´. Jirka D. střela k tyči 1:0.

5´. Šimon zachytává rozehrávku soupeře a Bohdan zakončuje 2:0

6´. Šimon po autu Pavla 3:0.

7´. Domácí kopu pokutový kop 3:1.

10´. Jirka D. tvrdá střela pod "víko" 4:1.

15´. Opět tvrdá střela pod "víko", tentokrát Honza B. 5:1.

15´. Jirka Š uvolňuje krásnou přihrávko Honzu Ž a ten zvyšuje na 6:1.

17´. Vojta střílí a Jirka D. doráží vyražený míč 7:1

18´. Vojta nebojácně prochází přes dva hráče a brankáře 8:1

19´. Vojta přihrává Jirkovi D. 9:1.

20´. Šimon opět vybojoval míč, celou akci zakončuje Jirka Š. 10:1.

21´. Šimon přehazuje gólmana 11:1.

24´. Vojta zakončuje akci střelou 12:1.

Hodnocení:

Kluky chválíme za přístup k zápasům. Honza B. odehrává turnaj se zdravotními problémy, ale touha hrát převážila. V prvním zápase se kluci vyrovnali s tvrdou hrou soupeřů, což je pozitivní posun. V prvním poločase druhého utkání se přizpůsobujeme hře soupeře, utápíme se v soubojích, nekombinujeme a jen nakopáváme míče. Po přestávce zlepšujeme hru, ale neproměňujeme řadu šancí. Třetí utkání a převaha, kterou i gólově potvrzujeme.

Pořád nás limituje špatné zpracování míče, komunikace na hřišti a individuální chyby.