^ nahoru

Turnaj v M. Trnávce

Na turnaj do M. Trnávky jsme odjeli ze slabší sestavou, než jsme obvykle jezdili na mistrovské turnaje na podzim. Turnaje se zúčastnilo celkem osm týmů. 

V bráně se střídali Tonda Tichý a Zdenda Petr. Zbytek týmu se prostřídal ve dvou čtyřkách + 2 náhradníci. 

M. Třebová - Bystré 1:2 - první šanci měl Kuba Dostál, ale jeho střelu vyhlavičkoval obránce Bystrého nad bránu. bohužel pak přišla špatná nahrávka Martina Pohla a prohrávali jsme 1:0. Pak měli šanci Míra Malach a po té Milan Cedzo, ale ani jedna šance nebyla využita. Pak se vytáhl Tonda a včasným vyběhnutím zabránil šanci soupeře.Když Šimon Václavek dokázal na útočné půlce sebrat míč bysterskému obránci, dokázal perfektní nahrávkou najít Marka Sotoláře a ten měl snadnou úlohu a vyrovnal na 1:1. Remízu však kluci neudrželi, neboť po rozehře z autu dokázal útočník soupeře šikovně tečovat míč kolem Tondy.

M. Třebová - M. Trnávka 1:1 - bídné utkání bez přihrávek, bez nasazení. Kdyby nedal Marek Sotolář branku přímo z rohu, kdy si brankář srazil míč sám do sítě, tak bychom ani ten bod neuhráli.

M. Třebové . Konice 1:5 - skóre otevřel díky naordinované bojovnosti Šimon Václavek, když si vybojoval míč a střelou k tyči dal jediný gól našeho týmu. Soupeř vyrovnal a možná by se utkání vyvíjelo jinak, kdyby Mára Sotolář využil svou 100%šanci. Nedáš dostane se vyplnilo a do konce zápasu dal soupeř ještě další tři branky.

M. Třebová - Moravany 0:1 - Vyrovnané utkání rozhodla jediná branka, bohužel soupeře...

M. Třebová - Žalkovice/Říkovice 0:0 - změna taktiky se vyplatila, systém střídání dvou čtveřic se změnil na střídání jednotlivých hráčů. Kluci začali bojovat jeden za druhého, konečně byly k vidění přihrávky a nasazení se s ostatními zápasy nedalo srovnat. 

M. Třebová - Troubelice 3:1 - První výhra. Kluci pokračovali ve výkonu z předešlého zápasu a odměnou jim byla výhra. Branky dal 2 Marek Sotolář a jednu Šimon Václavek. Náš tým porazil 5.tým v konečné tabulce.

M. Třebová - D. Újezd 1:1 - poslední zápas v základní skupině sehráli kluci s šikovnými kluky ročníku 2006. Bohužel si s nimi nedokázali poradit a přestože jsme vedli po brance Milana Cedza, neudrželi jsme vedení a tak jsme museli sehrát zápas o umístění s M. Trnávkou a to konkrétně o sedmé místo.

O umístění - 7.místo - M. Trnávka - M. Třebová 0:1 - Utkání rozhodl Šimon Václavek po té, co jsme neproměnili několik velkých šancí. Konec zápasu jsme dohrávali ve třech, kvůli špatnému střídání, přesto si trojice vedla nadmíru dobře a sama hrozila a mohla navýšit skóre. Nestalo se, přesto jsme se mohli radovat ze sedmého místa.

Za trenéry Michal Heger