^ nahoru

Turnaj v M. Trnávce - starší přípravka

V neděli 22. 2. 2015 jsme odehráli turnaj M. Trnávce. Na turnaj přijeli tito hráči: Tonda Tichý, Adam Dědič, Pavel Lexman, Šimon Václavek, Zdeněk Petr, Marek Sotolář a Lukáš Langr.

Turnaj se odehrál systémem každý s každým a následně všech 8 týmů sehrálo dle výsledné tabulky závěrečný zápas o umístění. V tabulce naši kluci skončili na 3. místě.

Zápasy ve skupině: Slovan - Knínice 1:1, Slovan - M. Trnávka 4:0, Slovan - Konice 1:1, Slovan - Letovice 6:1, Slovan - Radiměř 4:1, Slovan - V. Opatovice 1:2, Slovan - Svitávka 3:1.

Náš tým doplatil na zbytečnou remízu s Knínicemi a především prohru s V. Opatovicemi, jinak by jsme se mohli umístit i lépe. Na druhou stranu jsme porazili pozdějšího vítěze Radiměř. Dalším pozitivem bylo vítezství Šimona Václavka v tabulce střelců, který vyhrál s 11 zásahy a napodobil tak vítězství Ondry Sotoláře, který o den dříve vyhrál krále střelců, taktéž v M. Trnávce. Další střelci našeho týmu byli Marek Sotolář se 7 góly a Pavel Lexman s 5 góly.

V tabulce se se stejným počtem, ale méně vstřelenými góly umístili kluci a holky z Konice, tudíž jsme s nimi sehráli utkání o umístněí. Kluci si nejdříve vybudovali náskok 3:0, ale ten následně ztratili a Konice stejným počtem vstřelených branek utkání vyrovnala. Po konečném hvizdu rozhodčího došlo k rozstřelu, který pot třech pokusech opět skončil smírem 1:1. Kopy ve stylu náhlá smrt započal Tonda Tichý, který svůj kop proměnil a následně chytil pokus soupeře a tím zajistil našemu týmu konečné třetí místo!!!

Konečné pořadí: 1) Radiměř, 2) Knínice, 3) Slovan, 4) Konice, 5) V. Opatovice, 6) Svitávka, 7) Letovice, 8) M. Trnávka.

Trenéři Michal Heger a Vladimír Dokoupil