První turnaj starší přípravky v České Třebové

Všechny kluky musíme pochválit za předvedený výkon, který byl určitě tím nejlepším, co předvedli za celou dobu našeho společného "boje" od mladší přípravky. Jediné, co by bylo možné vytknot je proměňování šancí a občastná ztráta koncentrace při utkání.

SKP Slovan M. Třebová - TJ Sokol Libchavy 9:1 (3:1)

sestava: Radek Cápal  - Jan Bárta, Jiří Škrabal, Vojtěch Drozd, Jan Žouželka, Bohdan Karel, Šimon Václavek, Marek Sotolář, Antonín Tichý, Vít Hofman

branky: Václavek 3 , Sotolář 2, Karel, Žouželka, Škrabal, vlastní

1´  Po dlouhém autu Honzy Bárty střílí náš první gól Marek Sotolář 1:0

4´  Opět Marek střílí branku, tentokrát po krásné individuální akci Šimona Václavka 2:0

6´  Šimon připravuje míč pro Honzu Bártu a ten tvrdou střelou míjí bránu

9´  Jirka Škrabal nachází přesnou přihrávkou Bohdana, který se nemýlí a střílí třetí gól  3:0

11´ Po chybě našeho gólmana soupeřův útočník skóruje do prázné brány 3:1

17´ Šimon neproměňuje vyloženou šanci

20´ Po autu Jirky Bohdan hlavou trefuje mezi tyče, ale gólman vyráží k Šimonovi, který trefuje tyč

poločas

22´ Honza Žouželka po individuální akci nahrává před prázdnou bránu, kterou však Šimon opět míjí

26´ Marek v pádu posouvá míč na Šimona a ten střílí gól 4:1

28´ Jirka krásnou uličkou od vlastní brány posouvá na Šimona a ten skóruje 5:1

30´ Šimon neproměňuje dvě super šance

35´ Dlouhý aut Honzy Bárty a vlastní gól 6:1

36´ Po chybě brankáře skóruje Honza Žouželka 7:1

37´ Po krásné střele skóruje Šimon 8:1

38´ Tonda sám před bránou trefuje brankáře

39´ Radek likviduje situaci jeden na jednoho chycením míče

40´ Poslední gól v utkání střílí krásnou střelou Jirka Škrabal 9:1

SKP Slovan M. Třebová - FK Česká Třebová 9:2 (3:1)

sestava: Antonín Tichý - Jan Bárta, Jiří Škrabal, Vojtěch Drozd, Jan Žouželka, Bohdan Karel, Šimon Václavek, Marek Sotolář, Radek Cápal, Vít Hofman

branky: Karel 4, Václavek 2, Sotolář 2, Žouželka

4´   Po autu se dostává do šance Honza Žouželka, ale netrefuje bránu

7´  Po nedůrazu před naší bránou soupeř skóruje 0:1

9´  Únik Bohdana a jeho nekompromisní střela k tyči zanamená vyrovnání 1:1

10´ Individuální akce Šimona 2:1

14´ Po autu Honzy Bárty střílí Marek gól 3:1

19´ Bohdan ani po dvou pokusech nestřílí gól

poločas

21´ Šimon v jasné šanci neproměňuje

23´ Aut Honza Bárta, hlavička Marek 4:1

24´ Dva prohrané souboje v půli hřiště znamenají únik domácího hráče a změnu stavu 4:2

27´ Bohdan a jeho tvrdá střela 5:2

28´ Hned z dalšího útoku skóruje opět Bohdan 6:2

31´ Obráncem odvrácený aut Honzy Bárty vrací do brány tvrdou střelou Bohdan 7:2

34´ Nacvičený roh zakončuje Šimon 8:2

35´ Opět roh a zakončuje Honza Žouželka 9:2