Starší přípravka - přátelský zápas

Ve čtvrtek 12. září jsme přivítali na našem stadionu hráče starší přípravky Městečka Trnávky. Tento zápas byl odvetou přípravného utkání z minulého měsíce, ve kterém jsme bez problémů zvítězili. Tentokrát jsme nastoupili v pozměněné sestavě a proti houževnatému soupeři, který chtěl odčinit výsledek z předešlého utkání. Opět neproměňujeme řadu šancí a tak jsme v závěru poločasu vděčni Tondovi, který chytá pokutový kop a zařizuje poločasový smír. Ve druhém dějství již zlepšujeme kombinaci, což přináší i pozitivní změnu skóre v náš prospěch.

SKP Slovan M. Třebová  - TJ Sokol Městečko Trnávka 9:2 (2:2)

Sestava: Antonín Tichý - Jiří Škrabal, Vojtěch Drozd,  Bohdan Karel, Šimon Václavek, Marek Sotolář, Ondřej Ivánek, Ondřej Peškar, Jakub Dostál, Jaroslav Kolář, Lukáš Burda, Matěj Krajči

branky: Václavek 6, Karel 2, Škrabal

2´  Po pěkné kombinaci Bohdan, Marek zakončuje Šimon  1:0

3´ Hostující tým srovnává stav po tvrdé střele 1:1

5´ Přímý kop Jirky zapadá k zadní tyči hostujícího gólmana 2:1

9´ Osamocený Lukáš před soupeřovou bránou trefuje brankáře

15´ Šimon přihrává Bohdanovi do vyložené šance, ten netrefuje bránu

16´ Bohdan trefuje tyč

17´ Tonda pohotovým výběhem likviduje šanci soupeře

21´ Opět nechytatelná střela hostů 2:2

25´ Tonda likviduje pokutový kop

25´ Ondra Peškar v šanci trefuje brankáře

přestávka

28´ Vojta pěkně našel Šimona, ale ten šanci neproměňuje

32´ Šimon po individuální akci střílí gól 3:2

37´ Marek střílí, odražený míč sbírá Šimon a vrací do odkryté brány 4:2

40´ Šimonova střela znamená zvýšení skóre na 5:2

41´ Dvě velké šance Šimona neznamenají zvýšení skóre

42´ Tentokrát Šimon nahrává Bohdanovi a ten tvrdou střelou zvyšuje na 6:2

45´ Bohdan opět střílí 7:2

50´ Bohdan prodlužuje na Šimona a ten zvyšuje na 8:2

50´ Spolupráce Bohdan, Šimon 9:2

51´ Vojtovu střelu z půlky hřiště hostující brankář chytá