^ nahoru

St. přípravka turnaj v Jablonném/Orlicí

V sobotu 9.5 2015 odehrál náš tým turnaj v Jablonném nad Orlicí, kde se postupně utkali s týmy z Libchav, Litomyšle a Jablonného.

Na turnaj bylo nominováno celkem 15 hráčů, omluvil se pouze Matěj Krajčí a na turnaj odjeli tito hráči: Tichý, Petr, Zezula, Ruml, Malach, Dědič, Lexman, Václavek, Peškar, Sotolář, Koblovský.

Zbytek hráčů, kteří byli na turnaj nominováni by se měli zamyslet nad tím, zda by nebylo fajn se zamyslet nad tím, proč nepřišli a zda by se aspoň neměli omluvit, když už nechtějí na fotbal jet.

K turnaji samotnému. Na turnaj jsme odjeli se třemi brankáři a protože nás nebylo dost, musel do pole Zdenda Petr a když šel chytat Matyáš, tak i Tonda Tichý. Přesto se kluci s novou úlohou, kdy jsme neměli dvě kompletní pětky na střídání, vypořádali velmi dobře.Po celý turnaj se prezentovali kolektivním výkonem, doplněným dobrými nápady a kromě prvního zápasu s Libchavami kombinacemi, které vedli ke gólům. Nutno podotknout, že se jednalo o soupeře, kteří nepatří mezi nejsilnější týmy v kraji.

SKP - Libchavy 3:1 - Peškar, Lexman, Koblovský

SKP - Litomyšl 10:2 - Václavek 2, Sotolář 2, Peškar 2, Lexman, Koblovský, Ruml, Petr

SKP - Sotolář 9:0 - 3, Lexman, 2, Ruml 2, Václavek, Malach

Na závěr musím udělit několik hodnocení:

1) Nejlepší hráč - Miroslav Malach

2) Nejhezčí gól - Zdeněk Petr

3) Nejhezčí kombinace vedouí ke gólu - Václavek + Ruml

4) Nejpřekvapivější výkon - Matyáš Zezula

5) Nejvíc univerzální hráči - Ondřej Peškar a Antonín Tichý

Vyzdvihnout však opravdu musím celý tým, který si sobotní dopoledne opravdu užil.