Druhý turnaj starší přípravky - Lanškroun

Ve velmi nepříznivých podmínkách, za deště a při silném větru jsme odehráli turnaj na umělé trávě v Lanškrouně. Právě zmíněné klimatické podmínky měly vliv na celý turnaj, který si určitě neužilo ani jedno ze zúčastněných družstev. I tak musíme kluky pochválit, za bojovnost v obou utkáních. Zvláště ve druhém zápase, kdy nastupujeme proti velmi dobře fyzicky vybavenému soupeři, který spíše připomíná vyspělý tým mladších žáků z krajského přeboru. Přesto máme v obou zápasech více ze hry, ale bohužel (zase se budu opakovat) neproměňujeme vypracované šance, střílíme do tyčí, brankáře.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Lanškroun  5:3 (4:1)

sestava: Antonín Tichý  -  Jan Bárta, Jiří Škrabal, Vojtěch Drozd, Bohdan Karel, Šimon Václavek, Marek Sotolář, Vít Hofman, Lukáš Burda, Ondřej Ivánek

branky: Václavek 2, Sotolář, Škrabal, vlastní

2´   Po autu Honzy Bohdan prodlužuje a Marek otevírá účet zápasu 1:0

4´   Marek ve vyložené šanci po přihrávce Šimona

7´   Jirka po přímém kopu střílí gól  2:0

8´   Hned v následující minutě propadáme v obraně a soupeř nás trestá 2:1

10´  Jirka opět zahrává přímý kop, míč se odráží před Šimona 3:1

12´  Jirka zahrává rohový kop, která po teči soupeřova obránce končí v síti 4:1

20´  Vojta na brankové čáře odvrací "tutovku" soupeře

poločas

25´  Přímý kop soupeře končí v naší bráně 4:2

30´  Bohdan střílí, Šimon doráží 5:2

33´  Pěkně zahraný přímý kop Honzy domácí gólman vyráží

36´  Účet utkání ukončuje náš vlastní gól 5:3

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Jablonné nad Orlicí  2:4 (2:2)

branky: Karel, Václavek

4´   Marek po ostrém souboji zůstává mimo hru, soupeř však pokračuje v akci a střílí úvodní gól 0:1

16´ Bohdan vypichuje míč obránci a sám zakončuje 1:1

18´ Víťa uvolňuje Šimona a ten se nemýlí 2:1

19´ Gól soupeře 2:2

poločas

23´ Nedorozumění po rohu soupeře 2:3

26´ Šimon tyč

30´ Vlastní gól po rohu soupeře 2:4

36´ Šimon po samostatné akci trefuje tyč