^ nahoru

St. přípravka - nominace na turnaj v M. Třebové

V neděli, čeká náš tým domací turnaj kvalifikační skupina C do poháru Pardubického fotbalového svazu 2015. Přivítáme na svém hřišti tato mužstva:
TJ Lanškroun, FK OEZ Letohrad, Jiskra Ústí n.O., SK Polička, TJ Svitavy, TJ Semanín, TJ Litomyšl. Sraz před turnajem je v 8:15.hod.

Vzhledem k tomu, že se jedná o velký turnaj, který máme možnost sehrát na své domácí půdě, žádáme všechny hráče, kteří se nevešli do nominace, aby vzali své rodiče nebo klidně přijeli sami, ale aby dorazili a zapojili se svým povzbuzováním do našeho týmu. Jsme tým a nezáleží, zda je hráč zrovna na hřišti, na lavičce nebo na tribuně. Důležité je, jak dokážeš pomoct svému týmu :-)

Nominace: Tichý, Petr, Ruml, Peškar, Lexman, Václavek, Chalupa, Sotolář, Koblovský, Řehák, Cedzo, Pohl, Dědič, Malach, Krajčí, Drozd.

Trenéři.