Třetí turnaj starší přípravky - Ústí nad Orlicí

Porážíme Ústí i Svitavy, ALE ...

Další turnaj krajské soutěže jsme odehráli na umělé trávě v Ústí nad Orlicí. V o poznání  lepším počasí, než v minulém týdnu v Lanškrouně jsme sehráli zápasy, které jsme sice vyhráli, ale předvedený výkon zdaleka neodpovídal schopnostem většiny našich hráčů. Oproti velmi povedenému prvnímu turnaji kluci špatně kombinují, řeší situace ukvapeně a hlavně nevyužívají svých předností. A tak naše hra vypadá často velmi chaoticky a zároveň produkujeme řadu nepřesností, které nahrávají soupeři a zároveň lacině inkasujeme. I tak, opět, musíme klukům poděkovat za bojovnost, kterou předvádějí i v době kdy se "nedaří".

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:4 (3:2)

sestava:   Radek Cápal -  Jan Bárta, Jiří Škrabal, Vojtěch Drozd, Bohdan Karel, Šimon Václavek, Marek Sotolář, Vít Hofman, Lukáš Burda, Jaroslav Kolář, Antonín Tichý

branky: Václavek 2, Sotolář, Škrabal, Karel

Výborný vstup do utkání přináší naše přesvědčivé vedení, které v závěru poločasu soupeř koriguje. Ve druhém dějství se situace opakuje, ale i přes asi minutové nastavení odcházíme s vítězstvím.

4´  Bohdan gól po dlouhém autu Honzy  1:0

7´  Bohdan nahrává a Šimon dává gól po krásné střele  2:0

9´  Zazvonila naše tyč a Tonda vykopává z brankové čáry

13´ Honza aut a Šimon zakončuje   3:0

15´ Po chybě gól soupeře  3:1

20´ Po rohovém kopu gól soupeře  3:2

poločas

22´ Bohdan sám před gólmanem, ten chytá

25´ Honza aut, Šimon pouští na Marka a ten dává gól  4:2

26´ Soupeřovu střelu zastavuje tyč naší brány

33´ Přímý kop soupeře po našem faulu Radek chytá

35´ Jirka vhazuje aut, odražený míč se dostává zpět a Jirka nechytatelnou střelou do "šibenice" zvyšuje na 5:2

36´ Střela soupeře 5:3

40´ Střela soupeře a Radek si sráží míč do brány 5:4

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy 8:6 (4:2)

sestava:  Antonín Tichý  -  Jan Bárta, Jiří Škrabal, Vojtěch Drozd, Bohdan Karel, Šimon Václavek, Marek Sotolář, Vít Hofman, Lukáš Burda, Jaroslav KolářRadek Cápal

branky: Václavek 4, Karel 2, Škrabal, vlastní

Do utkání vstupujeme velice vlažně, bez důrazu. Soupeř se v prvních deseti minutách dostává dvakrát na naši polovinu a trestá naši nedůslednost. Ve zbytku zápasu se hra vyrovnává. Vždy, kdy si vybudujeme gólový náskok necháváme soupeře korigovat výsledek.

4´  Gól soupeře po chybě  0:1

6´  Parádní střela Šimona, gól   1:1

10´ Míč nešťastně končí v naší bráně 1:2

11´ Tonda chytá vyloženou šanci

13´ Vlastní gól soupeře  2:2

20´ Bohdan doráží míč do soupeřovy brány  3:2

20´ Jirka střílí gól  4:2

poločas

22´  Šimon sólo zakončuje gólem  5:2

23´  Jirka krásně nachází Šimona, který trefuje tyč

25´  Střela soupeře a míč vypadává Tondovi do brány  5:3

26´ Pokutový kop soupeře  5:4

30´ Šimon gól 6:4

31´Gól soupeře 6:5

34´ Rohový kop soupeře - gól 6:6

36´ Šimon přímý kop 7:6

40´ Bohdan po rohovém kopu 8:6