Šestý turnaj starší přípravky - Moravská Třebová

Náš další domácí turnaj byl odvetou deštivého turnaje v Lanškrouně. Počasí nám vyšlo a tak jsme oba zápasy odehráli na kvalitním trávníku za příjemného počasí. Oproti minulému turnaji  bylo k zápasům připraveno dvanáct kluků. Nakonec do zápasů vstupujeme s jedenácti hráči, protože Járu vyřadila nevolnost.

SKP Slovan Moravská Třebová - FK Lanškroun 5:3 (3:1)

sestava:   Antonín Tichý -  Jan Bárta, Jiří Škrabal, Vojtěch Drozd, Bohdan Karel, Šimon Václavek, Marek Sotolář, Vít Hofman, Radek Cápal, Jakub Dostál, Ondřej Ivánek, (Jaroslav Kolář)

branky: Karel, Sotolář, Václavek, vlastní 2

V zápase, který byl ve znamení vlastních gólů jsme se střetli se soupeřem, který se snažil o kombinační hru. Po ospalém začátku se kluci dostávají do tempa. Na začátku druhého poločasu ovládáme hru, ale soupeř neskládá zbraně a bojuje a předvádí několik pěkných akcí.

1´   Vlastní gól  0:1

2´   Vlastní gól soupeře  1:1

3´  Tonda chytá vyloženou šanci soupeře

4´  Víťa nahrává Bohdanovi - gól  2:1

11´ Dvě vyložené šance Šimona končí v náruči gólmana

12´ Po Honzově autu Marek střílí gól  3:1

poločas

25´  Šimon gól  4:1

27´  Vlastní gól soupeře  5:1

34´  Vlastní gól  5:2

36´  Gól soupeře  5:3

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Jablonné nad Orlicí 7:2 (1:1)

S úplně jiným pojetím hry soupeře se kluci vyrovnávali celý první poločas. Důrazné souboje jeden na jednoho provázely celé utkání a když k tomu naši kluci přidali i kombinaci, strhli vítězství na naši stranu.

branky: Václavek 4, Karel, Cápal, Sotolář

V úvodu utkání dvě vyložené šance soupeře likviduje Tonda.

16´ Po Honzově autu Šimon střílí gól  1:0

17´ Gól soupeře   1:1

poločas

26´ Honza rozehrává roh a Bohdan střílí gól  2:1

27´ Šimon gól  3:1

30´ Kuba nachází krásnou uličkou Marka a ten se nemýlí 4:1

31´ Po nahrávce Vojty Ondra míjí bránu

34´ Gól soupeře  4:2

36´ Jirka střílí a odražený míč vrací do brány Radek 5:2

39´ Šimon - gól 6:2

40´ Šimon - gól 7:2

V dnešním turnaji nastoupili i kluci, kteří letos přišli z mladší přípravky. V tomto roce hráli poprvé a to zejména kvůli tréninkovému manku. Pokud budou přistupovat k tréninkům i k zápasům, tak jako v tomto týdnu a dnes, je to velký příslib do budoucna.

Všem klukům velká pochvala za snahu a bojovnost.