Starší přípravka - Výsledky z turnaje 7.6. v Moravské Třebové

Dne 7.5.2016 jsme sehráli za vydatné podpory rodičů a krásného počasí turnaj na domácím hřišti v Moravské Třebové.

Hráči: Cedzo,Dědič,Peškar,Chalupa,Petr,Pohl,Leier /všichni 2005/, Antl,Bubeník,Hrazdíra,Křeček,Vavřín /všichni 2006/.

1.Zápas: SKP Slovan Moravská Třebová - Ústí nad Orlicí - 5:4

Kluci se jako vždy v prvním zápase teprve rozkoukávali,ale to samé šlo říct i o brankáří hostů který nám "daroval" dvě levné  branky a  tím jsme šli rychle do vedení. Kluci z Ústí byli lepší v osobních soubojích a přejít přes jejich obranu nám dělalo velký problém. Za stavu 5:2 pro nás jsme si po osobních chybách obránců nechali vstřelit dva levné góly a jako vždy se museli strachovat o výsledek, ale brankář nás podržel a mi se mohli radovat z těsného vítězství.

2.Zápas: SKP Slovan Moravská Třebová - Libchavy - 4:0

V tomto zápase kluci zamakali a obě dvě pětky nechali na hřišti všechno, poměrně rychle jsme se dostali do vedení a kontrolovali průběh zápasu, kdy jsme soupěři dovolili pouze pár propagačních střel ze střední vzdálenosti, které nemohli našeho brnakáře ohrozit.

VYNIKAJÍCÍ VÝKON

3.Zápas: SKP Slovan Moravská Třebová - Polička - 1:1

Kluci a holka z Poličky jsou vždy velmi nepříjemný soupeř a i v tomto zápase nám nic nedarovali. Prvních pět minut to byla ještě oťukávaná,ale další minuty to už byl zápas jak řemen rychle jsme vstřelili branku a potom přikovali soupeře do jejich obraného pásma a marně se snažli o další branku, kdy vše odvracel jako vždy jejich vynikající brankář. Již v nastaveném čase se soupeři po "haluzovém"odkopu podařilo hlavou střelit vyrovnávací branku. Ale nevadí konečně se nám podařilo s tímto soupeřem uhrát vyrovnanou bitvu, vždyť ještě nedávno jsme od kluků z Poličky dostávali "bůra".

SUPER VÝKON

Díky lepšímu skóre konečně PRVNÍ MÍSTO.

Na závěr patři velké poděkování rodičům a zraněným hráčům pomáhajícím na lavičce, za vytvoření perfektní atmosféry ve které se klukům muselo super hrát.

Další turnaj je 15.5.2016 v Holicích, prosím dejte dopředu vědět kdo nebude moct.