Starší přípravka - Výsledky z turnaje v Holicích 15.5.2016

Dne 15.5.2016 jsem se zůčastnili za "krásného" jarního počasí předposledního mistrovského turnaje v Holicích.

Sestava: Peškar,Hanáček,Cedzo,Dědič,Chalupa,Petr,Pohl,Antl,Bubeník,Hrazdíra,Křeček,Vavřín.

1.zápas: SKP Moravská Třebová - Libchavy - 6:3

Jako vždy první zápas se trochu rozkoukáváme, ale postupným tlakem na soupeře střílíme branky a postupně zvyšujeme skóre v náš prospěch.

2.zápas: SK Holice - SKP Moravská Třebová - 6:8

Vstup do zápasu z říše snů po prvním poločase vedeme 7:1, vstup do druhého poločasu jak z hororu, soupeři dovolíme postupně sázet jednu branku za druhou a kluci z Holic snižují na rozdíl jedné branky na 6:7, ale v záveřečné dvouminutovce se nám podaří vstřelit ještě jednu branku a tím zlomíme definitivně odpor soupeře.

3.zápas: Jablonné nad Orlicí - SKP Moravská Třebová 4:5

Opět drama do poslední minuty, kdy se hra přelévala z jednoho konce hřiště na druhé, ke konci zápasu se nám podařilo odskočit soupeři na rozdíl dvou branek a tento pro nás příznivý stav již udržet.

CELKOVĚ BEZ ZTRÁTY BODU PRVNÍ MÍSTO !!!SUPER!!!

Opět velmi dobrý výkon od všech nominovaných hráčů. Ve všech třech turnajových zápasech se celkem trefilo 7 kluků což je super a hra obrany až na nějaké vyjímky byla také na dobré úrovni. V sobotu 21.5.2016 nás čeká poslední turnaj, který se hraje u nás ve Třebové, tak doufám, že se podaří navázat na dobré výkony z posledních dvou turnajů a opět poprosím rodinné příslušníky a kamarády o vytvoření správné fotbalové atmosféry.