^ nahoru

Starší přípravka - Výsledky turnaje v Moravské Třebové 21.5.2016

Dne 21.5.2016 jsme sehráli kvalitně obsazený domácí turnaj na hřšti SKP.

SESTAVA: Cedzo,Dědič,Chalupa,Petr,Peškar,Pohl,Zezula /všicni 2005/, Antl,Bubneník,Hrazdíra,Křeček,Sýkora,Vavřín /všichni 2006/.

1.zápas: SKP Slovan Moravská Třebová - Dolní Újezd - 4:4 (1:1)

Jako vždy máme v prvním zápase problém s koncentrací a chvíli nám trvá než se rozkoukáme, soupeř má velmi kvalitní obranu a chvíli nám trvá najít nějaký recept.Hra se přeléva z jednoho konce na druhý a kluci z Dolního Újezdu vedou ještě 3 minuty před koncem o dva goly, ale po krásných dvou individuálních akcích našich útočníků je srovnáno na 4:4. Pochavala za bojovnost.

2.zápas: SKP Slovan Moravská Třebová - Ústí nad Orlicí - 5:1 (3:0)

Od počátku utkání máme zápas ve svých rukách a nedovolíme soupeři výrazněji ovlivnit stav utkání. Nutno podotknout, že kluci z Ústí měli pouze jednoho hráče na střídání a ke konci zápasu na nich byl vidět znatelný úbytek sil.SUPER

3.zápas: SKP Slovan Moravská Třebová - Holice - 8:1 (3:0)

V zápase máme jasnou převahu ve středu zálohy a naši kluci dokážou velmi rychle kombinovat od počátku utkání jdeme za svým cílem a jasně nad soupeřem vítězíme.DOBŘE.

POŘADÍ:

1.SKP Slovan Moravská Třebová - 7bodů

2.Ústí nad Orlicí - 6 body

3.Dolní Újezd - 4 body

4.Holice - 0 bodů.

 Takže na třetím turnaji po sobě se stáváme vítězi a předváděná hra je také na slušné úrovni, je vidět, že klukům vzrostlo "zdravě" sebevědomí a když mají svůj den dokážou hrát vyrovannou hru s každým.

Tento týden jsou tréninky normálně a v sobotu 28.5.2016 je finále ve Svitavách (vše bude ještě upřesněno na stránkách).

 

trenéři