^ nahoru

⚽️ Starší přípravka - hodnocení Lanškroun

Hodnocení sobotního turnaj KP starších přípravek v Lanškrouně

 

Mužstva: Hlinsko, Chrudim A, Lanškroun, Slovan

 

Sestava: Sýkora, Vavřín M., Bubeník, Buček, Škrabal, Mlejnek, Křeček, Mazal, Antl

 

Trenéři: Vavŕín, Neubauer

 

Tentokrát jsme hráli jako tým "A"

Slovan - Hlinsko 0:12

Utkání jsme vůbec nezvládli, soupeř byl ve všech činnostech lepší, celé utkání jsme se pouze bránili a když vystřelíme za zápas pouze dvakrát na bránu soupeře, tak nemůžeme uspět. Asi nejhorší výkon v této sezóně. 

 

Slovan - Chrudim "A" 7:4

Po důrazné promluvě v kabině,  diametrálně rozdílné utkání. I když jsme vedli 2:0 a nakonec prohráli 7:4 výkon byl dobrý. Zápas nám prohrály zbytečné chyby v obraně, kdy jsme byli málo důrazní. Soupeř byl fotbalovější, ale my jsme jim vítězství rozhodně nedarovali lacino. 

 

Slovan - Lanškroun 0:6

Opět "A" mužstvo Lanškrouna a převaha v poli, ale naše bojovnost ji dělala  problémy. Opět chyby v rozehrávce a neschopnost poradit si v útočné fázi v jasných gólových situacích, kdy vše řešíme vše jinak, než jak by mělo být. Kuriozitou utkání  byl náš vlastní gól z našeho přímého kopu asi pět metrů od naší brány :-). 

 

Turnaj se celkově vůbec nepovedl. Kluci si musí uvědomit, že bez řádného přístupu k utkání to nepůjde. Stále nám chybí pohyb, kluci pokud tohle neodstraníme, nemůžeme se měřit s týmy jako jsou výše uvedení. Je pravda, že jsme tentokrát hráli jako "A" mužstvo ve společném týmu s Ústím a všechna mužstva měla až na vyjímky hráče ročníku 2006, ale většina našich kluků v týmu je taky ročník 2006 pouze doplněni o tři hráče 2007. Tak velký ročníkový rozdíl tam není. Především 2006 by si měli uvědomit, že je potřeba začít víc pracovat na trénincích, a tito by měli tým táhnou a nespoléhat na kluky dva sedmiček, že tým potáhnou. Ti mají ještě čas dohnat roční věkový rozdíl. 

Hledáme dál vhodné hráče k doplnéní týmu KP a proto jsme se včera zúčastnili turnaje OP v Moravské Třebové a nějaké změny asi na další turnaj KP přijdou. Nikdo nemá místo v týmu KP jisté. 

Opět gratulace pro tým osmiček, kteří ovládli další turnaj a letos ještě jiné místo jak první neobsadili. :-) A vítězství na silnou Chrudimí "A" a Hlinskem je super.

Kluci 2009 jedou ve středu na svůj první zápas do Jevíčka, hošani hodně štěstí, a ať se daří. 

 

Neubauer, Vavřn