^ nahoru

⚽️ starší přípravka - hodnocení turnaje v Ústí nad Orlicí


Hodnocení  sobotního turnaje KP starších přípravek v Ústí nad Orlicí

 

Mužstva: Svitavy, Nemošice, Vysoké Mýto, SKP Slovan

 

Sestava: Sýkora, Vavřín M., Bubeník, Buček, Škrabal, Mlejnek, Křeček, Mazal, Bombera 

 

SKP Slovan - Vysoké Mýto 2:2

První utkání turnaje. Vyrovnaný zápas nejen výsledkově. Soupeř byl důraznější. My jsme zase řešili gótové situace špatně.

 

SKP Slovan - Svitavy 3:3

Strašidelný výkon z naší strany. Nedařilo se vůbec nic. Vedeme 3:1, ale špatně řešíme situace v obranné fázi. Hráči bez pohybu, nechuť hrát. Nejhorší výkon na turnaji. Ke vší úctě k soupeři, ani soupeř nepřispěl k hezkému utkání. Při tomhle zápase musely bolet oči všech přihlížejících. Nazval bych to fotbalovou holomajznou :-)

 

SKP Slovan - Nemošice 0:1

Fotbal nemá logiku :-) Devadesát procent zápasu hrajeme na polovině soupeře. Odstřelujeme bránu ze všech možných pozic a z ojedinělého útoku soupeře špatně řešíme situaci,následuje roh ze kterého si dáváme vlastní gól :-(( zase tlačíme, máme šance a nic....Prohra sice není zasloužená, a utkání mělo skončit úplně jinak.... Super gesto trenéra soupeře - "fotbal nemá logiku" byli jste herně někde jinde....

K turnaji: 

Už nemá cenu nic psát, každý turnaj bych mohl napsát to samé, a nebo to rovnou kopírovat. Někteří kluci se musí zamyslet, jestli chtějí hrát krajský přebor, nebo okres....A to okamžitě !!!

 

 

Křeček, Neubauer