^ nahoru

⚽️ Starší přípravka - hodnocení turnaje ve Svitavách

Hodnocení  nedělního turnaje KP starších přípravek ve Svitavách

 

"Dnes to byl nekonečný příběh" ......slova jedné z maminek našeho hráče :-))))

 

Mužstva: Slovan, Chrudim A, Svitavy, Pardubice A

 

Sestava: Vavřín M., Bubeník, Buček, Škrabal, Mlejnek, Křeček, Mazal, Sýkora, Švec, Dvořák

 

SKP Slovan - Pardubice 6:1

První utkání turnaje. Jsme konečně aktivní a soupeř má s naším napadáním problémy. V úvodu utkání máme čtyři loženky, ale bohužel malý důraz v koncovce nás dělí od vstřelených branek. Utkání celkové zvládáme, výborný výkon Matyho v bráně!

 

SKP Slovan - Chrudim    4:7

Utkání, které jsem ani já nepochopil... V prvním poločase hraje soupeř s hráči bez možnosti střídání, a ejhle druhý poločas se objevila na hráčské lavici pětice kluků ze starší přípravky ročníku 2006, kteří zrovna dohráli svoje utkání. Trošku nechápu, že se k takovému kroku sníží. Ale OK, utkání prohráváme, ale se ctí.    

 

SKP Slovan - Svitavy.     4:1

Nejočekávanější utkání turnaje. " Posílili jsme pro tento zápas tým o dva hráče ročníku 2008" :-))) , kteří už svůj dnešní turnaj dohráli. Šlo o zkoušku, jak se prosadí o kategorii výš.  A paradoxně patřili mezi nejlepší hráče utkání "kluci díky" !! Vnesli  do týmu bojovnost a hlavně důraz v zakončení, což nám trošku kluci chybí. Jsem rád, že jsme utkání zvládli a v posledním zápase sezóny se prosadili. Pochvala pro všechny dnes nominované kluky. Turnaj jste zvládli velice slušně. A konečně byla vidět radost ze hry a před zraky šéftrenéra mládeže jste ukázali, že i v takto silném obsazení turnaje jsme schopni se prosadit a reprezentovat na velice solidní úrovni oddíl SKP Slovan.

  

 

Trenéři