Ženy

Ženy : SKP Slovan - Protivanov. přátelské utkání

SLOVAN - PROTIVANOV 4:1( 3:1) - přátelské utkání žen

Oravcová- Pospíšilová, Juříková, Ebertová, Vybíralová - A. Protivánková, Ambrozová, Smirnova, Hájková, Navrátilová, Kozáková( Širůčková, Bačáková, Malinková, Benková)

Slovan představil poprvé na našem stadionu posily z Držovic - Soňu Malinkovou a Barču Benkovou. Obě hráčky se předvedly v dobrém světle.

Domácí hráčky začaly nervózně. Postupem času přebíraly otěže utkání pod svá křídla. V 16. Benková rychle hodila aut, míč se přes Bačákovou dostal k Navrátilové a Lucka se trefila náramně- 1: 0. V 25. bylo vyrovnáno, když soupeřky střelou na vzdálenější tyč, srovnaly stav.28. Na rohový kop Juříkové vystrčila koleno Navrátilová a kožené "čudo" napnulo síť- 2: 1. 38. Smirnova si narazila balon s Navrátilovou, naznačila střelu, ale tím oklamala obranu a prudkou střelou k tyči navýšila skóre- 3: 1.

V druhém dějství se hrála vyrovnaná partie. Slovan hrozil rychlými akcemi po křídlech, kde větraly obranu soupeřek Protivánková a Hájková. Ve 48. Smirnova šikovně přistrčila kulatinu Navrátilové, která střelou k tyči završila hattrick. Obě jmenované kočky byly hvězdami utkání.

Protivanov měl ve svém středu výbornou hráčku, která však rozvířila děj utkání častými otázkami na naše borkyně, když se jich ptala, jaké mají IČO. Z obou stran létaly jiskry a z přátelské idyly se stal zbytečně nervozní mač.

Holky nebylo to špatné. V neděli nás čeká první mistrák s Kotvrdovicemi.

 

VP