Ženy

Ženy - SKP Slovan : Líšeň “B”

SLOVAN SKP- LÍŠEŇ B 0: 4( 0: 2)

Oravcová- Pospíšilová, Ambrozová, Ebertová, Vybíralová- Protivánková, Smirnova, Němcová, Hájková- Navrátilová,Chadimová ( Benková, Kodešová,Širůčková, Bačáková)

Slovan nastoupil proti silnému soupeři bez bázně. Od prvních minut měl více ze hry. Ve 3. Navrátilová přihrávkou do uličky, nabídla  šanci Chadimové. Eliška však trefila v jasné pozici golmanku Stojanovičovou. 5. Trestný kop Navrátilové z úhlu zastavila tyč. Další slibné akce domácích končily špatnou finální přihrávkou. Líšeň se dostávala do hry až po půlhodině. 34. do šance se dostala Kúkolová, ale výborný návrat Saši Smirnové a její skluz, nebezpečí zabránil. Minutu poté nákop za obranu Slovanu, na míč si naběhla Gabriela Špičková- 0:1. 45. Kolmá přihrávka hostů do běhu Hrabaňové a zkušená hráčka zakončila atak přesně 0: 2

Ve druhém poločase hrála Líšeň to, co potřebovala. Domácí děvčata bojovala velmi srdnatě. Obranu hostí hodně provětrávala hbitá Saša Protivánková. Několik dobrých momentů Slovanu končily u pozorné obrany hostí, nebo dobře postavené brankářky Denisy Stojanovičové. V 78. si Šárka Hrabaňová, nejlepší hráčka zápasu, pohrála s obranou domácích- 0 . 3. 87. šťastný gól Kristýny Vodičkové po rohovém kopu stanovil výsledek- 0: 4. V týmu hostů nastoupilo šest hráček, které hrály na hřišti Sigmy Olomouc ve druhé lize!!

Kvalita proti stále začínajícím hráčkám. Knihu fotbalové taktiky jsme otevřeli naplno až letos v červenci. Hodně mladý tým hltá lekce hodně rychle. Holky proti soupeři, který měl ve svém středu tolik hráček, které hrají o dvě třídy výš, dobrý, bojovný výkon. Bota nás tlačí hlavně v zakončení. Škoda neproměněných příležitostí, výsledek mohl být velmi slušný.