V neděli 26.05. jsme odehráli turnaj v Lanškrouně.

Sestava A (2015) a výsledky: Zemánek, Mach, Zich, Šolta, Tonda F., Buriánek, Svečula, Navrátilová (omluven: Peterka)

MT – Choceň 5 : 4 (Branky: Táďa 1, Buri 4)

MT – Lanškroun 4 : 6 (Branky: Buri 3, Táďa 1)

MT – Česká Třebová 6 : 13 (Branky: Buri 3, Sofi, Honza, Tonda)

Sestava B (2016+17) a výsledky: Suchý, Matoušek T. + J.,  PivkaBrynda, Richterová, Martin, SísAmort  (omluven: SedláčekDavidová, Duží)

MT – Choceň 2 : 6 (Branky: nehlášeny)

MT – Lanškroun 1 : 13(Branky: nehlášeny)

MT – Česká Třebová 4 : 5 (Branky: nehlášeny)

Hodnocení: První zápas se nám povedl herně, ale ne výsledkově. Po většinu se hrálo na polovině soupeře, ale zradila nás koncovka. Pak následoval katastrofální poločas s LA (cca 0:10). Po důrazné domluvě se kluci hodně zlepšili a druhý poločas již byl vyrovnaný. A třetí zápas byl opět vyrovnaný. Škoda jen, že jsme jej nedotáhli k lepšímu výsledku. Celkově lze říci, že dostáváme hodně laciných gólů a na ty naše se pro změnu hodně "nadřeme". A to, co kluci nepromění, nad tím někdy zůstává rozum stát. Snad se to zlepší, nebo se z toho zblázním. Tak až na ten jeden poločas, pochvala. (VD)