MP - informace o mladší přípravce ze dne 3.6.2024

MP - informace o mladší přípravce ze dne 3.6.2024

Tréninky: PO a CT od 16.30 do 18.00 + dobrovolná patnáctiminutovka

V neděli 2.06. jsme odehráli turnaj v Chocni (pohár pro mladší přípravky 2015).

Sestava: Zemánek, Mach, Zich, Šolta, Faršolas, Buriánek, Svečula, Navrátilová (2015), Brynda, Sís (oba 2016), Pivka, Matoušek (oba 2017)

Výsledky v základní skupině:

MT – Chrudim 1 : 7 (Branky: Zich) Zápas v režii soupeře, kluci se snažili, bojovali. Ale jeho skóre mohlo být vyrovnanější, kdybychom proměňovali naše šance a vlastními chybami nepomáhali soupeři k brankám.   

MT – Lanškroun 3 : 2 (Branky: Buri 2, Brynda) Zcela vyrovnaný zápas s lepším koncem pro nás, v brance podal velmi dobrý výkon Marek.

MT – Hlinsko 4 : 7 (Branky: Brynda 2, Buri, Šolta) Souboj o druhé místo kluci nezvládli a ani Markovi se nepovedl. Rychle jsme prohrávali 0:5 a i když pak kluci mocně finišovali, stačilo to pouze na kosmetickou úpravu výsledku.  

Tyto výsledky nám zajistili třetí místo ve skupině a účast v "bronzové" skupině o 9. až 12. místo. Zde jsou výsledky: 

MT – Choceň 2 : 4 (Branky: vlastní, Zich) Do brány šla Sofča. Začátek zápasu nám úplně utekl. Pak jsme se sice zlepšili, ale kluci neproměnili možné i nemožné.  

MT – Litomyšl 2 : 4 (Branky: Brynda, Buri) V bráně pokračovala Sofča. Vstup do zápasu se nám povedl - 2:0 a vypracovali jsme si ještě řadu šancí, ale ty bohužel buď sami zahodili a nebo je pochytal brankář soupeře - rozdílový hráč. A když jsme pak velice lacino inkasovali, osud zápasu byl zpečetěn.

MT – Ústí n. Orlicí / Libchavy 2 : 6 (Branky: Faršolas, Buri) Do brány se vrátil Marek. Celému týmu se zápas moc nepovedl. A navíc to kluci zabalili a o výsledek se vůbec "neporvali". 

Hodnocení: Na turnaj jsem se hodně těšil, protože vím co kluci hrají na tréninku. Ale protože na turnajích "koučuju" 2016, tak jsem neviděl ani jeden jejich zápas. A byl jsem zvědavý na jejich výkon, hlavně těch útočných "tahounů" - Buri + Táďa. A byl jsem hodně zklamaný. Klukům se nedařilo individuálně a ani týmově. A nestíhali jsme ani v rychlosti a ani v důrazu v soubojích. Zcela jsme pak propadli ve dvou herních činnostech, které rozhodují zápasy. Na prvním místě to byla špatná koncovka, neproměnili jsme strašně moc sólových nájezdů. A na druhém obranná hra a to jak při samotném bránění, tak i při zakládání našich útočných akcí. 
Takže jak vám říkám: Kluci dostali jste od soupeřů vysvědčení. A bude jenom na každém z vás, jak se z tohoto turnaje poučíte. 
A já sám bych to hodnotil takovou trojkou ... 
I tak věřím, že základy mají kluci dost dobrý a po svém přeřazení do týmu starší přípravky budou platnými členy jejich týmu.

A na závěr odkaz na foto: https://www.rajce.idnes.cz/skp...  

VD