Muži B SLOVAN SKP B - ČESKÁ TŘEBOVÁ B 3:1 (2:1)

Tisovský - M. Štaffa, Sotolář, Kudyn, Ondrejka, Kolář (85. Straka), Štrajt (70. Amort), J. Štaffa, Kalus (56. Polák), Tesař (74. Aberle), Štěpánek (67. Doseděl) Roz: Vykopal (Hořínek, Štěrba) - 110 diváků, ŽK: 1:0 (Polák), SNB 6:2, SM 4:5, Rohy 8:1, Fauly: 15:9

Náš záložní tým musí domácí zápasy proměnit ve vítězství. Stále hrozí sešup do OP. Domácí si výzvu vzali k srdci a bojovným výkonem si šli pro tři body. V 6. J.Štaffa poslal balon do vápna z rohového kopu. Na balon naběhl Kudyn a stylem kungfu se snažil zakončit. Kopal se jen roh z druhé strany. V 8. centr Kaluse zakončil vtipně po brazilsku patou Štrajt, ale gólman Hotmar vytáhl rychlý zákrok. 12. roh Kaluse, hlava Sotoláře, balon končí nad bránou. 17. chybu hostů využil Štěpánek, klička gólmanovi ho vytěsnila do strany, Pedro však poslal merunu do tutovky Tesařovi, který bránu netrefil. 21. Štrajt protáhl Hotmara střelou po zemi. Gólman si poradil. 26. Karel Kolář " schnellzug aus Ranigsdorf", prolétl obranou hostů a střelou na zadní tyč poslal domácí do vedení -1:0. Ve 29. bylo srovnáno. TK hostů, Misařův centr poslal neobsazený Fric nad gólmanem Tisovským do brány - 1:1. 33. Ondra Kalus přesným pasem poslal do brejku Štěpánka. Hostující obrana posílá balon na rohový kop. 36. pěkná akce Slovanu. Jarda Štaffa s Petrem Štěpánkem připravili šanci pro Koláře. Karel poslal domácí do vedení - 2:1.

Druhý poločas už moc šancí nenabídl. Hrálo se převážně od šestnáctky k šestnáctce, téměř bez šancí. V 56. Jarda Štaffa "kostrbatou" střelou za přispění svého anděla strážného poslal domácí do dvoubrankového vedení - 3:1. Hosté svou jedinou šanci ve druhém poločase v 80. zazdili. Fečko nabídl tutovku Fricovi, ale ten mířil vysoko do oblak. Dobré vítězství nad lépe postaveným týmem v tabulce. Příští neděli je na programu okresní derby z Jaroměřicemi.