10_20230810_221840.jpg

Nábor fotbalistů

Fotbalový oddíl SKP Moravská Třebová pořádá celoroční nábor do přípravek i pro družstva žáků.

Zajímá se Vaše dítě o fotbalový balón, chce si s vámi stále kopat? Tak to je vhodná příležitost se přihlásit do našeho fotbalového oddílu SKP Slovan Moravská Třebová.

U nás také Velmi rádi přivítáme kluky i holky do fotbalové Školičky. Školička je připravena pro děti ve věku 4-6 let. Jejím cílem je všeobecná sportovní příprava a budování pozitivního vztahu k pohybu pro děti předškolního věku.

Také vřele vítáme i mladé slečny a nadějné fotbalistky, protože fotbal není sport jen pro kluky. Můžete se přijít podívat na trénink, jak to holkám jde a rovnou si to s nimi vyzkoušet. Snažíme se o rozvoj nejen po fotbalové stránce.

Během roku probíhají tréninky 2x-3x týdně, děti získávají základní pohybové dovednosti a postupně se vytváří a rozvíjí fotbalové a všesportovní dovednosti. O děti se starají kvalifikovaní trenéři. Přijďte se k nám podívat na tréninky žáků i přípravek. Můžete tak využít možnost vézt děti ke sportu pod odborným trenérským vedením. Jedinými podmínkami náboru je mít rád fotbal, dokázat mu leccos obětovat, mít přiměřenou dávku talentu a dostavit se ve sportovní výstroji na tréninky, které probíhají na našem hřišti.

Na konkrétním termínu termínu bude vždy vhodné se předem domluvit s trenérem příslušné kategorie.

Základní informace pro rodiče dětí, kteří mají zájem stát fotbalisty oddílu SKP Slovan Moravská Třebová.

Jak přihlásit mé dítě do fotbalového oddílu?

Pokud by jste rádi přihlásili Vaše dítě na "třebovský fotbal", budeme rádi, když nám napíšete email na emailovou adresu predsedaskpslovan@gmail.com nebo k.prochazka@cs.mfcr.cz

V následujícím tvaru:

Jméno a příjmení dítěte, věk dítěte a Vaše kontaktní údaje.

Co bude následovat pak?

My se Vám obratem ozveme a domluvíme se s Vámi na dalšímu postupu a na termínu návštěvy prvního tréninku „ na zkoušku“. Vaše dítko si tak může s námi vše vyzkoušet. Pokud se mu bude s námi líbit, rádi ho přivítáme mezi nás do našeho teamu. Poté se domluvíme co dál.

Co potřebuji na první trénink?

Postačí sportovní oblečení. V případě, že se trénink koná ve venkovním prostředí, tak doporučujeme zvolit oblečení dle aktuálního počasí. Pokud se trénuje v hale, stačí triko a trenky. Dále pak sálová obuv. Na první venkovní tréninky mohu mít děti sportovní obuv (rodiče nemusí ihned kupovat kopačky). Láhev na pití. Ostatní pomůcky máme k dispozici.

Je možnost si trénink nejdříve vyzkoušet?


Ano, na zkoušku můžete chodit na tréninky po dobu prvního měsíce. Následně bychom se domluvili co a jak dál.

Budu hrát i zápasy, nebo turnaje?

Ano, každá kategorie hraje své turnaje či mistrovská utkání. Jezdíme po celém Pardubickém kraji.

Jak informujete rodiče a hráče o akcích klubu, trénincích a zápasech?

Ke komunikaci využíváme interní členskou sekci. Po přihlášení do klubové členské sekce máte přistup ke všem důležitým informacím pro jednotlivé kategorie.

Těšíme se na Vás, členové realizačního teamu SKP Slovan Moravská Třebová.