SLOVAN SKP B - SOKOL JEHNĚDÍ 0:1 (0:0) Muži B

Tichý, Malach, Štrajt (23 Aberle, 72 Mahel), Sotolář, Matoušek, M. Štaffa (46. P. Šatník), Chalupa, Polák, Blaško, Kudyn, Sedlák ROZ: Svoboda (Hájek, Popp), SNB 4:14, SM 4:5, Rohy 2:5, Fauly 10:15, ŽK Mahel, Blaško

Utkání s nepříjemným soupeřem, bilance 2 - 0 - 0 - 2 (2:8). 7. dobrá akce Slovanu po pravé straně, centr Štaffy ulízl Chalupovi pěšinku. 12. Tichý uhájil svoje teritorium před Rozlívkou. 13. hostující gólman Rosypal trefil špatným odkopem širší posezení Kudyna, balon však cestu do sítě nenalezl. 44. Tichý vychytal Beneše a poradil si i s dorážkou J. Gregara. Hosté byli lepším týmem. Domácí bránu Jehnědí ohrozili jen několika "prdlavkami".

Druhý poločas měli hosté pod svou kontrolou. Byl to zápas hostujících střelců s mladým gólmanem domácích, Tondou Tichým. V 53. trefil Jan Gregar z úhlu břevno, minutu poté Fišer hlavičkoval nad bránu. 61. Tichý parádním zákrokem kazí radost Prachařovi. 62. hostující gólman Rosypal chytil do košíku střelu Sotoláře z TK. 64. opět vynikl "Čáryfuk" Tichý. Akce pak končí střelou D. Gregara do břevna. 68. nešťastný moment pro domácí. Střela z vápna trefila Petra Matouška do jeho nepříliš klenutého hrudníku a sklouzla do sítě - 0:1. 70. opět vrchní hasič Tichý hasí další požár pádem pod nohy Jana Gregara. 79. jedna z mála šancí domácích. Petr Matoušek neměl v těžké pozici štěstí a míč netrefil hlavou naplno. 81. Zdeněk Kudyn předvedl super "homerun", ale fotbal není baseball. Ve fotbale je vám to platné, jak pumpa na lyže. Hosté ještě v závěru trefili tyč domácí brány.