56_20231031_152702.jpg

SLOVAN SKP B - SOKOL TATENICE 0:4 (0:2

Tichý, Malach, M. Štaffa, Sotolář, Matoušek (73. Straka), Herasymenko (33. Mahel), P. Šatník, Kudyn, Polák, Blaško (73. Sýkora), Štěpánek R: Lukášek (Opletal, Vojta), ŽK 2:1 (Matoušek, Sotolář - Soukop), SNB 6:11, SM 5:7, Rohy 5:4, Fauly 14:6

Utkání dvou sousedů v tabulce I.B třídy. Hned v 5. Sotolář zajel ostře v pokutovém území do soupeře - penalta. Gólman Tichý však svého kámoše podržel a prudkou ránu k tyči vytáhl rukou na rohový kop. V 18. se však už skóre měnilo. Centr z levé strany zakončil Hubálek přesnou hlavičkou - 0:1. 20. Štěpánkova pěkná akce, svižná střela, ale Pedrovi kazí radost gólman Herzog. 24. milimetrový pas Šatníka, kterým poslal do šance Poláka, Robin však trefil dobře vyběhnutého Herzoga a osmdesátý osmý gól v Béčku mu souzený nebyl. Nedáš - dostaneš, omšelé pravidlo se ukázalo v 27., když Totušek proměnil nabídku Tareše - 0:2. 32. Tichý vytáhl další zákrok utkání po střele z dvaceti metrů. 35. Kudyn upletl kus svetru štrykováním mezi obránci hostů, jeho zpětnou přihrávku napálil Šatník do gólmana. 38. Polákův TK z dvaceti metrů pod břevno, vyškrábl Herzog na rohový kop.

Tatenice měly navrch i ve druhé části zápasu. V 57. zvýšil Brejša po dobré kombinaci - 0:3. V 60. si Herzog poradil i se střelou Poláka z otočky. 65. dobrá kombinace hostů po levé straně a přesné zakončení Rottera na zadní tyč - 0:4. Čtvrthodinu před koncem Béčko procitlo jak Šípková Růža a vypracovalo si několik slibných šancí. Šatník ani Kudyn čestný gól nevstřelili. Nakonec Tichý odvrátil "bůra" dobrým zákrokem na brankové čáře. Podzimní část sezóny zakončí B tým v Bystrém.

Fotogalerie ZDE

zapsal Žanda