48_20231016_122512.jpg

SLOVAN SKP - JABLONNÉ n. O. 11:1 (7:1) mladší žáci

KP mladších žáků - Tom, Táďa, Vanesa, Dominika, Eliška, Adam, Pepa S., Vojta B., Vojta M., Honza, Christián, Kristián, Šimon, Liam, Olda, Tadeáš Roz: M. Hájek, 50 diváků

Slovan byl v utkání favoritem a hned v 1. pláchl obraně hostů Táďa, ale ještě neměl seřízená mířidla a jeho střela prolétla nad bránou. Stav se měnil ve 3. min. Nejlepší střelec soutěže prokličkoval obranou - 1:0. 7. opět Táďa po pěkné akci, když si balon vyměnilo několik hráčů, levou nohou zvyšuje na 2:0. V 9. Christiánovu nabídku prodloužil Táďa špičkou kolem gólmana do sítě - 3:0. 11. Vanesa předvedla parádní fintu, přihrála Táďovi, ten střílí, ale šikovný gólman Štěpán Hanus skvěle míč lapil. 13. spolupráce Táďa - Vanesa a dlouhonohá děva skóruje pod víko - 4:0. 16. gólově namlsaná Vanesa opět v ráži. Střelou z první zakončuje parádní akci, kterou započala dobrým napadáním a přesnou přihrávkou Eliška. Míč putoval přes Christiána a Táďu k Vanese - prásk 5:0. O minutu později zvyšuje střelou na zadní tyč Christián na 6:0. 25. Adam pěknou finální přihrávkou poslal do šance Christiána - 7:0. Ve 27. chyba v obraně domácích a Julie Hejná snižuje na 1:7 z pohledu "Jablek".

I druhý poločas byl v režii Slovanu. Hned v jeho úvodu měla tutovku Dominika. Štěpán Hanus však nadvakrát svou klec uhájil. Ve 38. se už amazonka v dresu domácích radovala. Zakončila kombinaci zkušeně k tyči - 8:1. 40. Táďa po samostatné akci 9:1. Kocour Tom v domácí bráně byl téměř bez práce. Ve 43. uhasil požár včasným vyběhnutím. Honza Syki měl v minulých utkáních smůlu. Vždy mu protihráči pokazili radost odkopem z brankové čáry. V 47. se konečně dočkal, když dostal balon před prázdnou bránu - 10:1. Razítkem pak přiklepl výhru Táďa - 11:1. Smolný den měl Adam "little bird". Několikrát se dostal do gólové šance. Zkoušel to zleva, zprava, cíl však netrefil. Slovanistický hrad zůstává nedobytný. V utkání byly vidět všechny princezny - Eliška byla u asistence gólu, Dominika a Vanesa se zapsaly do listiny střelců. I střelkyní branky Jablonného byla dívka, Julie Hejná. Tadeáš Ptáček je na metě 41 vstřelených gólů.

Fotogalerie ZDE

zapsal Žanda