36_20230925_101558.jpg

SLOVAN SKP - LITOMYŠL/ ČES. HEŘMANICE 11:0 (6:0)

KP- utkání mladších žáků - Roz. V. Frank Vanesa, Dominika, Eliška, Tom, Adam, Tadeáš P., Christián, Pepa D., Pepa S., Vojta B., Vojta K., Vojta J., Liam, Honza, Šimon, Kristián, Ady, Tadeáš L. Tr: Lukáš, Aleš

V dalším utkání KP jsme hostili společný tým Litomyšle/Č. Heřmanice. 

Hned od hvizdu pána v černém bylo znát, kdo bude na hřišti tou největší star. V 8. Tadeáš Ptáček prokličkoval obranou hostů a přesnou střelou otevřel skóre. To se poté opakovalo jak přes kopírák do poločasu ještě pětkrát! Vypíchl bych situaci, kdy se Táďa proběhl s balonem u nohy dvakrát dokola obranou soupeře a pak pohodlně skóroval.

I ve druhém poločase se příval gólů nezastavil. Táďa se tentokrát vyskytoval v roli asistenta. Jeho přesné přihrávky vybízely ke skórování. Jednu z nich zakončil do prázdné brány Christián. Ve 41. završil Táďa svůj účet vstřelených gólů na sedm. Dalšími střelci byli Adam P. 2x a Vojta K. Do šancí se dostávala i děvčata v barvách Slovanu. Elišku s Vanesou vychytal vynikající gólman hostí Adam Tměj, který zázračně vyrazil i dobrou střelu Dominiky z penalty. Dívky byly zklamané, ale holky, ani hvězdní plejeři Messi s Ronaldem každou šanci neproměnili. I v týmu hostů příkladně bojovala dívka Sara Jirsáková.

Slovan je po vysoké výhře na druhém místě za Poličkou, která má však o zápas víc. Tadeáš Ptáček už vstřelil v odehraných pěti utkáních 28 gólů! To je víc než 80% vstřelených gólů týmu.

Ve čtvrtek hrají žáci v Žamberku.

zapsal Žanda