13_20230816_221750.jpg

Soustředění mladších a starších žáků

Od čtvrtka 27. 7. do neděle 30. 7. 2023 proběhlo soustředění mladších a starších žáků ve Starém Městě. Během čtvrtečního dopoledne se ubytovalo v pokojích na letišti celkem 23 fotbalistů.


 První trénink proběhl toho dne odpoledne. Pátek byl využit na maximum – trénovalo se celý den. Kromě zlepšování herních dovedností a fyzické kondice se samozřejmě našel čas i na zápas. Prohrát nikdo nechtěl, na poražené čekal úklid šaten a kuchyně.


Sobota začala tradičně rozcvičkou - běh kolem hřbitova. Následoval dopolední trénink dovedností, kterého se účastnil i Vašek Procházka. Ten si vzal pod svá křídla brankáře a trénoval s nimi. Poté proběhl turnaj trojic v nohejbale na umělém povrchu. Odpoledne se pak místo fotbalu trénovaly hlasivky - při fandění během zápasu „Áčka“. Sobota byla zakončena nohejbalovým zápasem trenéři vs. žáci. Vyhráli ti lepší.

Poslední den soustředění, neděle, začala netradiční rozcvičkou – bazénem. Všichni do studené vody vlezli naprosto dobrovolně.

Po usušení a snídani proběhl poslední tréninkový blok, který nemohl být zakončený jinak, než samotným fotbalem 

Naprosto vyrovnaný zápas mezi týmy červených a žlutých skončil remízou. Následovaly penalty, kde byl o chlup lepší červený tým.

A tady by mohlo soustředění končit. Kdyby během oběda nezačalo pršet. Díky tomu jsme zjistili, že máme několik dobrých adeptů na další sport - zápasníky v bahně. V té době přijeli rodiče a doufáme, že si pod nánosy bahna poznali a následně i odvezli správné děti.?❤️?

Děkujeme Všem za účast.

Fotogalerie z celého soustředění ZDE na tomto odkazu