Žáci SKP Slovan - SK Polička

V třetím kole k nám přijela Polička. Šlo doslova o souboj doposud neporažených celků.

Začátek zápasu lépe vyšel domácím. Bylo to nejspíše tím že půlka týmu nechala myšlenky v šatně.

Po necelých dvou minutách to bylo 1:2 pro Poličku. Kromě nevěřících pohledů trenérů, diváků i samotných žáků bylo potřeba něco změnit. Jako první nás napadla myšlenka dát více gólů než soupeř. ?

Poprvé v letošní sezóně jsme si zkusili prohrávat v zápase. Ale naštěstí jen chvilku. Zbytek poločasu byl jak na houpačce..

2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4. Naštěstí tento divoký poločas skončil.

V kabině byla cítit nervozita, ovšem Syky hláškou ,,kdo nás porazí!!!,, vrátil úsměv na tváři všem hráčům.

Druhý poločas se nesl v režii Slovanu. Třebová pod dirigentem Ptáčkem druhý poločas jednoznačně ovládla.

SKP x Polička 9:4 (5:4)