Ženy SKP SLOVAN - HODONÍN 3:3 (3:1)

Kubíčková - Pospíšilová, Ebertová, Ambrozová, Chadimová, Pudíková, Smirnova, Němcová, Malinková, Navrátilová, Protivánková, Molnárová, Yarovets, Nešťáková ROZ: Vavřín (Prokop, Ondrejka), SNB 7:7, SM 2:9, Fauly 4:9, Rohy 4:8, ŽK 1:1 (Navrátilová- Horáčková), ČK 0:1 (Horáčková), 120 diváků

Jarních odvet se dočkaly i naše Pipinky. Krásné počasí, krásná návštěva. Před děvčaty stál silný protivník. Ještě před nedávnem třetiligový tým. Domácí dívky však začaly famózně. Ve 4. Lucka Navrátilová krásnou průnikovou přihrávkou nastartovala "ještěrku" Viki Protivánkovou. Viki své sokyni pláchla, ve vápně si s ní pak pohrála - pocém, kam jdeš a obloukem přes gólmanku otevřela účet zápasu - 1:0. 12. Adriana Pudíková se pěknou akcí po křídle následně dostala do zakončení. Po delším sprintu poslala směr brána slabší projektil, který gólmanka Pavlína Horáková v poklidu schovala ve svém košíku. V 19. unikla po křídle Nikola Veselá, vybídla ke skórování Terezu Kubicovou, ta však zařízení netrefila. 21. hodně smolný moment pro domácí. Kapitánka hostů Hana Svobodová se ocitla za obranou Slovanu, z úhlu napálila tyč. Odražený balon skotačil po brankové čáře a po několika odrazech skončil po dorážce Moniky Jakubčíkové v síti - 1:1. 26. slibná akce domácích. Soňa Malinková našla Lucku Navrátilovou, které zabránila ve skórování hostující obránkyně sražením střely na rohový kop. 28. Hana Svobodová si zpracovala balon před šestnáctkou, vyslala krásnou ránu na bránu domácích, ale Adéla Kubíčková se prolétla vzduchem a vytlačila balon ze šibenice na rohový kop. 30. Adriana Němcová poslala balon na Lucku Navrátilovou. Hráčka Hodonína trefila Lucku na jablíčka, mičuda se odrazila do běhu třebovské šutérky a rána z její "levajdy" se zatřepetala v šibenici. Paráda "Beny" vedeme 2:1. 39. Adéla Kubíčková včasným vyběhnutím zmařila atak Terezy Kubicové. 41. další nádherná rána, tentokrát Adriany Němcové. "Boženka" napálila balon z 25 m náramně - 3:1.

Ve druhém poločase ubývaly domácím děvčatům síly. V 63. snížila Monika Jakubčíková - 3:2. V 70. minutě uviděla hostující hráčka Horáčková druhou žlutou kartu a musela předčasně do sprchy. 71. TK Adriany Němcové gólmanka Pavlína Horáková nadvakrát uklidila ve svém náručí. 72. bylo srovnáno, o to se postarala Nikola Veselá - 3:3. Vítěznou trefu Hodonína měla na hlavě v 87. Monika Jakubčíková, která v superšanci poslala balon hlavou nad bránu. Dívky Slovanu si za svůj výkon zasloužily potlesk diváků. Hlavně v prvním poločase předvedly velmi dobrý výkon. Remízou se odpoutaly z desátého místa a předaly koncovou lampu pelotonu Okříškám.